Co nabízíme


Výstavba expozic

Technická i projektová příprava expozic je naší doménou již několik let. Stavíme veletržní expozice po celém světě, od malých stánků až po obrovské expozice. Samozřejmostí je profesionální montážní tým, který se postará o montážní i demontážní služby. Mimo výstavbu expozic na veletrzích se specializujeme i na výstavbu expozic na konferencích či přímo ve Vaší firmě. Ke každé poptávce, kterou se rozhodneme realizovat, přistupujeme individuálně. Jsme připraveni pro Vás připravit jakoukoliv atypickou, venkovní, vnitřní, patrovou expozici nejen kdekoliv v České republice, ale i v zahraničí.

Objednat
Interiérový nábytek na zakázku

V naší truhlářské dílně Vám na zakázku vyrobíme kuchyňskou linku či vestavěné skříně. Postaráme se jak o jejich návrh, tak o jejich následnou výrobu, doručení i montáž. O vše se postará tým zkušených odborníků, kteří mají v tomto odvětví dlouhodobé zkušenosti. K výrobě nábytku používáme ověřené technologie. Provádíme navíc i lakování nábytkových dílů ze dřeva, vyrobených především z MDF, DTD či laťovky. Cenové a obchodní podmínky jsou dělané všem zákazníkům na míru (přesně tak jako nábytek), proto se na nás neváhejte obrátit a my vytvoříme nabídku právě pro Vás.

Objednat
Sádrokartonářské práce

Provádíme montáže sádrokartonových stropních podhledů, příček, předsazených stěn, lepení sádrokartonových desek na zdivo a další práce spojené s montáží sádrokartonu. Rádi se postaráme o veškeré práce spojené s lepením sádrokartonu ve Vaší firmě či domácnosti.

Objednat
Sériová výroba

Zajistíme i velkoobjemové dodávky nábytku. Nabízíme výrobu nábytku a kuchyňských linek pro vybavení hotelů, penzionů, kanceláří, bytových i obchodních domů.

Objednat
Cennik formátovaní a olepování tu

Popište prosím ve zkratce svou poptávku

Abychom vás mohli kontaktovat, potřebujeme váš e-mail

Najměte nás

Zrušit

Poslat

Tento web používá k poskytování služeb, přizpůsobení reklam a analýze provozu soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Další informace